×

* wypełnij wskazane pola

** zgłoszenie Twojej strony www

Bezpłatna oferta na pozycjonowanie

www.agilito.pl

Agilito Sp. z o.o.

Romana Maya 1
61-371 Poznań
województwo: wielkopolskie
gps: 52.378061,16.944243

NIP: 782-255-21-20
REGON: 302183797

nr tel.: +48 790 752 541
adres strony www: www.agilito.pl
poczta email: biuroagilito.pl

Sprawdź lokalizację

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Agencja Agilito działa na rynku marketingu w sieci już od 2012 roku, z zaangażowaniem oraz profesjonalizmem świadcząc usługi, które pozwalają firmom klientów zwiększyć obroty oraz rozwinąć się w wybranym kierunku. Specjalizuje się ona w pozycjonowaniu stron oraz sklepów internetowych, kampaniach linków sponsorowanych oraz w przygotowywaniu responsywnych szablonów dla witryn. Połączone siły wykwalifikowanych specjalistów od SEO, reklamy, handlu oraz twórców kontentu sprawiają, iż prace wykonywane na stronach klientów osiągają wyznaczone cele oraz przynoszą ogromne zadowolenie zleceniodawcom.

Zespół Agilito ma na swoim koncie już blisko tysiąc klientów, którzy skorzystali z oferowanych przez agencję usług promocji strony internetowej. Tak bogate doświadczenie pozwala im na stałe poszerzanie horyzontów oraz uzyskiwanie wiedzy, która jest kluczowa do wprowadzania zmian, które zwiększają popularność wybranej witryny. W związku z tym, iż algorytm Google wciąż się zmienia oraz rozwija, niezbędna jest współpraca ze specjalistami, którzy są zdolni zaadaptować się do jego aktualizacji i odpowiednio dostosować do nich prowadzone przez siebie działania. W Agilito, kreatywność oraz zaradność są szczególnie cenione, wobec czego, każdy klient może mieć pewność, iż jego strona będzie pod czujnym okiem ekspertów przygotowanych na każdą ewentualność.

Pozycjonowanie - oszczędna i skuteczna reklama w internecie

Na pozycjonowanie strony internetowej składa się cała masa działań, które muszą zostać wykonane z dokładnością oraz doświadczeniem pozwalającymi uniknąć katastrofalnych błędów. Edycja kodu źródłowego, tworzenie profilu linkowego, czy optymalizacja treści pod SEO wymagają dużego nakładu pracy oraz znajomości zagadnień z zakresu optymalizacji i promocji strony internetowej. Pracownicy agencji posiadają umiejętności oraz wiedzę niezbędne przy tych pracach, co czyni taką współpracę zadowalającą dla klienta, który oczekuje konkretnych efektów. Co najciekawsze, pozycjonowanie, szczególnie lokalne, jest niezwykle oszczędną strategią marketingową, która pozwala z czasem osiągnąć doskonałe wyniki sprzedażowe.

Usługi, które oferuje agencja Agilito pozwalają za niewielkie pieniądze skuteczniej dotrzeć do odbiorców, którzy są zainteresowani wybranym produktem. Ich zaangażowanie oraz kreatywność doprowadzają stronę internetową klienta na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na wybrane frazy. W porównaniu z innymi dostępnymi formami reklamy, pozycjonowanie jest nie tylko tanie, ale w przypadku zlecenia go profesjonalistom, przynosi zakładane rezultaty. Dzięki asyście Agilito, strona internetowa klienta wzbogaci się o nowe, atrakcyjne treści oraz zostanie stosownie rozbudowana o nowe podstrony. Dodatkowo, jej kod źródłowy zostanie zmodyfikowany zgodnie z wytycznymi Google, co pozwoli zająć jej wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania. Zbudowanie obszernego oraz zaufanego profilu linkowego zostanie docenione przez roboty wyszukiwarki, a co za tym idzie, podniesie renomę witryny.

Jak wyceniane są usługi SEO?

Cenę usług SEO ustala się najczęściej w oparciu o pozycjonowane hasła oraz nakład pracy potrzebny do optymalizacji strony internetowej. Każde zlecenie, którego podejmuje się agencja Agilito jest wyceniane indywidualnie, ponieważ wpływ na koszta ma tutaj ogromna liczba czynników. Przede wszystkim, dział handlowy musi ustalić to, jak popularne są wybrane frazy kluczowe – im częściej wyszukiwane, tym cena będzie wyższa. Jest to szczególnie zauważalne, gdy dobrane wyrażenia mają być pozycjonowane na cały kraj, a nie lokalnie. Ponadto, duży wpływ na wycenę ma również to, do jakiej pozycji dąży klient – najdroższe będą miejsca w tzw. „top trzy”. Jeśli strona internetowa nie została właściwie przygotowana do optymalizacji, a edycja jej kodu źródłowego pochłania dużo czasu, cena usługi również wzrośnie.

Agencje marketingowe przygotowują różnorodne modele rozliczeń, tak aby każdy klient mógł wybrać najdogodniejszy do jego sytuacji oraz typu prowadzonego biznesu. Dział handlowy firmy Agilito stworzył kilka pakietów, które umożliwiają zarówno długoterminową współpracę, jak i krótkie, trzy-miesięczne sprawdzenie możliwości firmy. Dodatkowo, przygotowane zostały trzy różne opcje rozliczania się z firmą – abonamentowe, za efekt oraz hybrydowe. Każdy klient może dzięki temu zdecydować na czym zależy mu najbardziej podczas współpracy.

Oferta: Ile kosztują usługi SEO?

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii: